Medarbejdere

Henrik

Henrik Jongshøj – Indehaver og sælger
Mail: henrik@jongshoej-maskiner.dk

Flemming

Flemming Corvinius – Salgskonsulent
Mail: flemming@jongshoej-maskiner.dk

Søren Jensen – Salgskonsulent
Mail: soren@jongshoej-maskiner.dk


Pia Lomholt Wismann – Salgskonsulent
Mail: pia@jongshoej-maskiner.dk

Kasper

Kasper Jongshøj – Webshop og Robotspecialist
Mail: kasper@jongshoej-maskiner.dk

Nikolai

Nicolai Kjær Rasmussen – Robotspecialist
Mail: nikolai@jongshoej-maskiner.dk

Hanne

Hanne Petersen – Webshop- og SoMe-ansvarlig
Mail: hanne@jongshoej-maskiner.dk

Thomas

Thomas Seneka Jensen – Mekaniker
Mail: thomas@jongshoej-maskiner.dk

Keld

Keld Henriksen – Mekaniker

Hanse

Hanse – Mekaniker

Jakob

Jakob Jensen – Mekaniker

Kristian

Kristian Kupiec – Mekaniker

Cathy

Cathy Jensen – Assistent